Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2012' Volkswagen Passat

€10,800
2012' Volkswagen Passat photo #1
2012' Volkswagen Passat photo #2
2012' Volkswagen Passat photo #3
2012' Volkswagen Passat photo #4
2012' Volkswagen Passat photo #5
2012' Volkswagen Passat photo #6
6 photos
Expired
3 months, 3 weeks ago
Age: 11 years
Mileage: 20000 km
Fuel: LPG
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Pasatt 2.5 benzin gaz
Impjanti Prince me i miri
Makina esht super full
- Baxho
- Goma dhe disqe nr 18
- Sensor parkimi
- Xhama te zinj
- Navi origjinal me touch
- Pilot automat
- Interiori i brendshem fiber karboni nga fabrika
- Ndezja Start stop
- Makina ndizet dhe me cels nga jasht
- Hapje mbyllje makines me shenj gishti
- Sediljet gjys lekur gjys kamosh
- Te gjitha sherbimet e bera
Cmimi pak i diskutushem !

Support Ukraine