Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2011' Volkswagen Passat

€7,499
2011' Volkswagen Passat photo #1
2011' Volkswagen Passat photo #2
2011' Volkswagen Passat photo #3
2011' Volkswagen Passat photo #4
2011' Volkswagen Passat photo #5
2011' Volkswagen Passat photo #6
6 photos
Body: Sedan
Age: 12 years
Mileage: 130000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Black

🏷 Passat 2.0Tdi
🏷 4 MOTION (4x4)
🏷 Viti 2011
🏷 Kambio manuale 6+1 marshe
🏷 133000Mije km
🏷 Sensor parkimi para dhe pas
🏷 TAPICERI SHUME E PASTER
🏷 SEDILJE ME FRYRJE
🏷 Sendilje me ngrohje
🏷 Pasqyra me ngrohje
🏷 Auto hold (frenon vete)
🏷 Start/stop (fiket ndizet ne semafor)
🏷 Sensore shiu
🏷 Sensor drite
🏷 Klimatronik bizonal
🏷 Radio-CD-Mp3-Aux
🏷 Xhama elektrik
🏷 Butona ne timon
🏷 Pasqyra elektrike
🏷 Limitator shpejtesie
🏷 Pilot automatik
🏷 Xhama te zi origjinal
🏷 Taksa te paguara
🏷 Cmimi: i diskutueshem

  • 067Show phone
  • Tirane
  • 17 September 2023
Support Ukraine