Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2009' Volkswagen Passat

€6,200
2009' Volkswagen Passat photo #1
2009' Volkswagen Passat photo #2
2009' Volkswagen Passat photo #3
2009' Volkswagen Passat photo #4
2009' Volkswagen Passat photo #5
2009' Volkswagen Passat photo #6
6 photos
Expired
3 months ago
Age: 14 years
Mileage: 200000 km
Fuel: LPG
Transmission: Automatic
Exterior color: White

Shitet Passat CC automat ,
Motor 2.0 TSI Gas & Benzine,
Dokumentat deri ne Mars te 2024 ,
Makina esht e pajisur me kamera parkim para dhe mbrapa , xhama te zinj ,ngrohje sendiljesh ,
Me gjitha sherbimet e bera .Çmimi diskutohet .

Support Ukraine