Bookmark This

2009' Volkswagen Passat

€6,000
Report This Ad!
  • 2009 Volkswagen Passat in Tirane, Albania
Mileage: 130000 km
Displacement: 2000 cc
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Shitet/Nderrohet me makine me te vogel nafte

Marka:Wolkswagen

Modeli: Passat CC

Viti i prodhimit: 2009

Forca motorrike:2.0 T

Karburanti:Benzine

Kambio:Automatike DSG 7G(me 2 freksione)

Kilometra:135000

Cmimi:6900€ // mundesi nderrimi☑️☑️

Vendodhja:Tirane

Opsionet ekstra:Gjendje e shkelqyer
E sapoardhur
Sendile elektrike dhe me ngrohje
Pasqyra me ngrohje
Kondicioner
Frena dore elektrike
Shume e paster si brenda dhe jashte
Sistem Auto hold/TPMS
Drita Led H1/H7
Komanda ne timon

  • 068Show phone
  • Flavjo
  • Tirane
  • 1 January 2021