Bookmark This

2007' Volkswagen Passat

€7,000
Report This Ad!
  • 2007 Volkswagen Passat in Durres, Albania
Mileage: 260000 km
Displacement: 2000 cc
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Blue

Marka : VW Passat 2.0 TDI Highline Sport
Viti i prodhimit : 2007
Kilometra : 260000 km (Origjinale te certifikuara + 1 pronar)
Kambio : Automatic
1 pale disqe me goma verore
1 pale disqe me goma dimerore
Nr Cel : 0682058072
Cmimi : 7500€
Extra Info :
-140 hp
-Full option design
-Seria highline sport
-Cambio automatico tiptronic DSG
-AutoHold
-Pilot automatik
-Ngjyre blu e hapur
-Navigator
-Tapiceri Nape 100% lekure nga me e mira origjinale e VW
-Klima 4 zona
-Sensor parkimi VW fabrike
-Sensor shiu & drite
-Pasqyrat me palosje
-Ndezje drite me kthimin e timonit
-3 xhamat mbrapa me refleks + perde automatike
-Paketa Chrome Outside (inoxi jashte makines)
-Paketa Sport
-Bord kompjuteri
-Fener me lupa origjinale & fener mjegulle & larje feneresh
-12x Airbags (SRS), ABS, BAS-ESP (sistem kundra rreshqitjes)
-Sediljet e parme me buton levizje automatik
-Sedilje me ngrohje
-Celes model inox (2 celesa)
Gjendje teknike, estetike dhe motor perfekt me konsum shume te ulet
Dokumenta te paguara

  • 068Show phone
  • Rei
  • Durres
  • 11 March 2021