Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2006' Volkswagen Passat

€5,800
2006' Volkswagen Passat photo #1
2006' Volkswagen Passat photo #2
2006' Volkswagen Passat photo #3
2006' Volkswagen Passat photo #4
2006' Volkswagen Passat photo #5
2006' Volkswagen Passat photo #6
6 photos
Age: 17 years
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic

Shitet passat HIGHLINE. Viti 2006. Km. 196800. Me Tuv Gjerman. Motorr I tipit te ri tek bosht. Navi. Baxho xhami. Sendilje me ngrohje. Komando ne timon F1 +/-. Sensor parkingu para mbrapa. Super gjendje motorrike dhe gjenerike. Cmimi 5800€ I diskutushem. Me dogan te paguar. Adresa. Astir Tiran.

  • 067Show phone
  • Tirane
  • 17 May 2023
Support Ukraine