Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2005' Volkswagen Passat

€5,500
6 photos
Age: 17 years
Mileage: 20000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Brown

Makina eshte ne gjendje shum te mire mekanike dhe motorrike 258 mij km origjinale me te drejt kontrolli ku te doni .pasqyra elektrike , sediljet me ngrohje , klima. Goma 80%.dogana e paguar gati per targa .

  • 069Show phone
  • Durres
  • 2 June 2022
Support Ukraine