Bookmark This

2002' Volkswagen Passat

€2,400
Report This Ad!
  • 2002 Volkswagen Passat in Tirane, Albania
Body: Hatchback
Mileage: 20000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Blue

Shitet Passat Automat Viti 2002. Naft 1.9 nafte. Me letra shqipetare deri me 26.12.2021,makina eshte ne gjendje te mire me gjithe sherbimet e kryhera.Me baxho panoramike ne fuksion . Me kondicioner klima ne gjendje te mire, vaj i kambios i nderruar sic shifet ne fotografi,automati ne gjendje te mire,me goma te reja,dhe nje bateri e re te vendosura te gjitha ne mars 2021 .Makina eshte negjendje shum te mire kontrollohet ku te keni deshire. shitet per arsyhe se kam nje makine tjeter.Cmimi 2400 Euro

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 13 April 2021