Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2015' Volkswagen Jetta

€7,400
6 photos
Body: Sedan
Age: 8 years
Mileage: 120000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Taksa Siguracion te paguara deri ne Mars 2023,
Kolaudimi deri ne Mars 2024,
Sedilje Ortopedike me Ulje-Ngritje, Fryrje dhe Ngrohje,
Kondicioner me filter karboni,
Motorr 1.8 benzine me 170 kuaj fuqi shume i shpejte dhe ekonomik njekohesisht,
Kambio Automatike me opsion Sport dhe +/-,
Mbeshtetese krahu lekure para-mbrapa,
Tapiceri e paster e pagervishtur me veshje druri,
Xhama TE ZINJ dhe elektrik,
6 bokse origjinal me Navi touchscreen me Bluetooth AUX,
Kamera parkimi mbrapa,
Baxha Xhami me hapje me 2 pozicione,
Disqe 16" me Goma TE REJA,
Pasqyra Antiverbuese me Ngrohje, Elektrike dhe Sinjale te integruara,
Mbyllje qendrore,
Komanda ne timon,
Timon me Ulje-Ngritje,
Celes me pult,
Fshirese me sensor automatik,
Kompjuter bordi,
ESP ASR Anti-Rreshkitje,
Pilot automatik,
Nuk nderrohet!!!
Tags passat jetta jeta pasat volkswagen

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 17 February 2023
Support Ukraine