2015' Volkswagen Jetta photo #1
2015' Volkswagen Jetta photo #2
2015' Volkswagen Jetta photo #3
2015' Volkswagen Jetta photo #4
2015' Volkswagen Jetta photo #5
2015' Volkswagen Jetta photo #6
6 photos

2015' Volkswagen Jetta

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€7,900
Published 12 June 2024ID: Zd4iEj

Information from the owner

Age: 9 years
Mileage: 170000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Seller's comments about 2015' Volkswagen Jetta

E sapoardhur me dogane te paguar,
Sedilje Ortopedike me Ulje-Ngritje, Fryrje dhe Ngrohje,
Kondicioner me filter karboni,
Motorr 2.0 benzine i thjeshte behet 100% me gaz shume i shpejte dhe ekonomik njekohesisht,
Kambio Automatike me opsion Sport dhe +/-,
Mbeshtetese krahu lekure para mbrapa,
Xhama elektrik dhe te ZINJ,
6 bokse origjinal me Navi touchscreen me Bluetooth AUX,
Kamera parkimi mbrapa,
Disqe Sportiv 17" me Goma TE REJA 2023,
Pasqyra Antiverbuese me Ngrohje, Elektrike dhe Sinjale te integruara,
Mbyllje qendrore,
Komanda ne timon,
Timon me Ulje-Ngritje,
Celes me pult,
Fshirese me sensor automatik,
Kompjuter bordi,
ESP ASR Anti-Rreshkitje,
Pilot automatik.

Support Ukraine