Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2015' Volkswagen Jetta

€10,900
2015' Volkswagen Jetta photo #1
2015' Volkswagen Jetta photo #2
2015' Volkswagen Jetta photo #3
2015' Volkswagen Jetta photo #4
2015' Volkswagen Jetta photo #5
2015' Volkswagen Jetta photo #6
6 photos
Age: 8 years
Mileage: 150000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

●Viti prodhimit 2015
●Kilometra 150957 KM, servis vaj filtra te sapo bera, 4 goma te reja
●Modeli Jetta 2.0 TDI
●Key less Entry ndezje me buton
●Pilot automatik me limitator
●Kompjuter bordi me komanda timon
●Radio cd me ekran të madh
●Hyrje AUX audio origjinal
●Bluetooth
●Xhamat elektrik para dhe pas
●Hapje mbyllje 4 xhamash me pult
●Pasgyrat elektrike me ngrohje dhe palosje
●Klima automatike me 2 zona para dhe pas
●Sensore parkimi para dhe pas + Kamera
●Sensor dritash automatike
●Sensor shiu me auto fshirese
●Fenera bi xenon
●Fenerat me autopozicionim me kuader
●Drita bore
●Sediljet e para me ngrohje
●Sedilje lëkure me rregullim lumbar dhe ulje ngritje
●Dokumenta të sapo paguara deri ne gusht te 2024
●Vendndodhja Tiranë
●Cmimi 10900€

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 1 September 2023
Support Ukraine