2014' Volkswagen Jetta photo #1
2014' Volkswagen Jetta photo #2
2014' Volkswagen Jetta photo #3
2014' Volkswagen Jetta photo #4
2014' Volkswagen Jetta photo #5
2014' Volkswagen Jetta photo #6
6 photos

2014' Volkswagen Jetta

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€6,900
Published 11 June 2024ID: fHRdz3

Information from the owner

Age: 10 years
Mileage: 140000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: White

Seller's comments about 2014' Volkswagen Jetta

E sapoardhur me dogane te paguar,
Sedilje Ortopedike me Ulje-Ngritje, Fryrje dhe Ngrohje,
Kondicioner me filter karboni,
Motorr 2.0 benzine i thjeshte behet 100% me gaz shume i shpejte dhe ekonomik njekohesisht,
Kambio Automatike me opsion Sport dhe +/-,
Mbeshtetese krahu lekure para mbrapa,
Xhama elektrik dhe te ZINJ,
Disqe Sportiv 17" me Goma Michelin,
Pasqyra Antiverbuese me Ngrohje, Elektrike dhe Sinjale te integruara,
Mbyllje qendrore,
Timon me Ulje-Ngritje,
Celes me pult,
Fshirese me sensor automatik,
Kompjuter bordi,
ESP ASR Anti-Rreshkitje,
Pilot automatik.

Support Ukraine