Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2014' Volkswagen Jetta

€9,200
2014' Volkswagen Jetta photo #1
2014' Volkswagen Jetta photo #2
2014' Volkswagen Jetta photo #3
2014' Volkswagen Jetta photo #4
2014' Volkswagen Jetta photo #5
2014' Volkswagen Jetta photo #6
6 photos
Age: 9 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

☑️ SHITET ☑️
🔴 Volkswagen Jetta🔴❌Makina vetem Shitet❌

🔹Viti prodhimit 2014
🔹Kilometra 211.000 KM, Origjinale
🔹Modeli Jetta 2.0 TDI
🔹Key less Entry ndezje me buton
🔹Hapje mbyllje me shenje gishti
🔹Kompjuter bordi me komanda timon
🔹Radio cd me ekran të madh
🔹Hyrje AUX audio origjinal
🔹Xhamat elektrik para dhe pas
🔹Hapje mbyllje 4 xhamash me pult + Baxho
🔹Pasqyra elektrike me ngrohje dhe palosje
🔹Klima automatike me 2 zona para dhe pas
🔹Sensore parkimi para dhe pas + Kamera
🔹Sensor dritash automatike
🔹Sensor shiu me auto fshirese
🔹Fenera bi xenon
🔹Fenerat me autopozicionim me kuader
🔹Sensor dritash me kthim sipas timonit
🔹Sediljet e para me ngrohje
🔹Sedilje lëkure
●Vendndodhja Tiranë
●Cmimi 9200€

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 26 October 2023
Support Ukraine