Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2012' Volkswagen Jetta

€7,300
2012' Volkswagen Jetta photo #1
2012' Volkswagen Jetta photo #2
2012' Volkswagen Jetta photo #3
2012' Volkswagen Jetta photo #4
2012' Volkswagen Jetta photo #5
2012' Volkswagen Jetta photo #6
6 photos
Age: 12 years
Mileage: 10000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

✅VOLKSWAGEN JETTA
✅Motorri 1.6 TDI BLUEMOTION
✅Viti 2012
✅Kilometra 123.000km (te certifikuara)
✅Kambjo:Automatike DSG
✅Look R line
✅Drita led inteligjente(kthehen sipas timonit)
✅Xhama te zinj
✅Sendilje lekure shum te pasterta
✅Sendiljet para dhe mbrapa me ngrohje
✅AuxRadio - Bluetooth - Ssd
✅Ekran i Madh Android
✅Sensor Parkimi para dhe mbrapa plus kamer parkimi
✅Active sound exhaust (marmita me zhurme sipas deshires)
✅Start stop (fiket ne semafor)
✅Sistem Navigimi
✅Pasqyra Elektrike + Ngrohje
✅Pasqyra me Palosje
✅Xhamat Elektrik
✅Klima
✅Sensor Shiu
✅Sensor Dritash
✅Fener Led - BiKseno
✅ESP/ ABS
✅ Makina eshte e sapo ardhur me dogane te paguar gati per targim
Makina eshte ne gjendje perfekte e gatshme per tu kontrolluar nga ju tek mekaniku juaj i besuar .

Çmimi : 7300€ i diskutushem

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 5 January 2024
Support Ukraine