2011' Volkswagen Jetta photo #1
2011' Volkswagen Jetta photo #2
2011' Volkswagen Jetta photo #3
2011' Volkswagen Jetta photo #4
2011' Volkswagen Jetta photo #5
2011' Volkswagen Jetta photo #6
6 photos

2011' Volkswagen Jetta

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€7,200
Published 12 April 2024ID: UQ0sey

Information from the owner

Body: Pickup
Age: 13 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: White

Seller's comments about 2011' Volkswagen Jetta

Volkswagen Jetta 2.0 TDI
💶 7200€ i diskutueshem
-Viti 2011
-2.0 Nafte
-228.000 km origjinale me te drejte kontrolli
-Ngjyra e bardhe
-Automat DSG
-Sensor shiu
-Sensor drite
-Sedilje me ngrohje
-Pilot automatik
-Klima dixhitale
-Dokumenta te sapopaguara per 1 vit, kolaudim per dy vite, xhama te zinj me leje 5 vjecare, vaj filtra dhe cdo sherbim i sapo bere.
GJENDJA E MAKINES PERFEKTE, PA PASUR NEVOJE PER ASNJE SHERBIM. E GATSHME PER CDO LLOJ PROVE TEK MEKANIKU I BESUAR.

Support Ukraine