Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2011' Volkswagen Jetta

€7,000
6 photos
Age: 12 years
Mileage: 160000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic

SHITET 2011 Volkswagen Jetta 2.0 Nafte

•Viti 2011
•Full Option⁣
•Kambjo Automatike DSG
•Me 100,454 ml(162,000 km)ORIGJINALE! Me te drejte kontrolli.
•Sendilje me ngrohje
•Disqe 16’ me sensor,Gomat e reja
•Tavan me hapje elektrike
•Navi,Aux,cd,tel, Bluetooth,esp
•Klima Dixhitale Bi-zonale⁣
•Timon multifunksional
•Interiori Lekure origjinale
•Mbyllje qendrore
•Xhama te zinj para dhe mbrapa
Makina eshte me gjendje Perfekte me te gjitha sherbimet e bera(vaj,filtra)dhe nuk ka nevoj per asnje lloj Sherbimi.Gati per targimin e ri.
7,600€ (I diskutueshëm )⁣ ⁣
⁣Durres

  • 069Show phone
  • Durres
  • 5 February 2023
Support Ukraine