2011' Volkswagen Jetta photo #1
2011' Volkswagen Jetta photo #2
2011' Volkswagen Jetta photo #3
2011' Volkswagen Jetta photo #4
2011' Volkswagen Jetta photo #5
2011' Volkswagen Jetta photo #6
6 photos

2011' Volkswagen Jetta

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€7,000
Published 2 July 2024ID: 2KmRY0

Information from the owner

Body: Sedan
Age: 13 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Seller's comments about 2011' Volkswagen Jetta

VW jetta 1.6tdi, viti 2011, km 235000, kambio automat DSG 7G, tapiceri lekure me ngrohje, klima me dy zona, pasqyra elektrike/ngrohje/palosje, xhama elektrik, start/stop fiket/ndizet ne semafor, sensor dritash, sensor shiu, sensor parakimi para/mbrapa, vaj e filtra motorri dhe vaj kambio te sapo nderruara.

Support Ukraine