Report This Ad!
Bookmark This

2015' Volkswagen Golf

€13,500
  • 2015 Volkswagen Golf in Tirane, Albania
  • 2015 Volkswagen Golf in Tirane, Albania - 2
  • 2015 Volkswagen Golf in Tirane, Albania - 3
Body: Hatchback
Mileage: 120000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Shitet W Golf 7 viti 2015 full option, automat, 2.0 TDI BlueMotion, 5 porta, ngjyrë gri-shumë i bukur, 127.000 km origjinale, kompjuter bordi, klima, navigator me ekran të madh me touch, limitator shpejtësie, 10 airbag, fikje/ndezje automatike në semafor, baxha, xhama elektrike të zinj, pasqyra elektrike me palosje, sensorë parkimi para-prapa, tapiceri kamoshi, fenerë me drita LED, larese feneresh, disqe origjinale çerkin lega 18", goma 90%, në gjendje perfekte motorrike-xhenerike, frena elektrike, sensor drite dhe shiu, dy pulte, me doganë, i sapoardhur. Cmimi : 13500 Euro i padiskutueshëm.

  • 067Show phone
  • Tirane
  • 19 August 2021