Report This Ad!
Bookmark This

2015' Volkswagen Golf

€10,500
  • 2015 Volkswagen Golf in Tirane, Albania
  • 2015 Volkswagen Golf in Tirane, Albania - 2
  • 2015 Volkswagen Golf in Tirane, Albania - 3
  • 2015 Volkswagen Golf in Tirane, Albania - 4
  • 2015 Volkswagen Golf in Tirane, Albania - 5
  • 2015 Volkswagen Golf in Tirane, Albania - 6
Body: Sedan
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Blue

VW Golf 7 2.0 TDI , Viti Prodhimit 2015 kambio manual , me t gjitha sherbimet e bera , sallon lekure , hapje mbyllje qendrore , navigator , sensor parkimi , kamer parkimi , baxha xhami , cd player , klima tronik , sensor dritash , sensor shiu , disqe alumini , TEL , AUX , bluetooth , komando ne timon , kompjuter bordi , pilot automatic , ne gjendje perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike.. Cmimi— 10.500€ I Diskutueshem ose nderrohet
Viber--WhatsApp-- Facebook--Erjon Auto Instagram-- EjonAuto

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 17 November 2021