2015' Volkswagen Golf photo #1
2015' Volkswagen Golf photo #2
2015' Volkswagen Golf photo #3
2015' Volkswagen Golf photo #4
2015' Volkswagen Golf photo #5
2015' Volkswagen Golf photo #6
6 photos

2015' Volkswagen Golf

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€13,500
Published 15 April 2024ID: q3rdcb

Information from the owner

Age: 9 years
Mileage: 170000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Seller's comments about 2015' Volkswagen Golf

SHITET OKAZION VW Golf 7 Motorr 2.0 TDI Viti 2015
•Motorr 2.0 TDI (Nafte)
•Viti 2015
•171,626 km ORIGJINALE! ME TE DREJTE KONTROLLI
•Kambio Automatike DSG
•Timon F1 ( me marshe ne timon )
•Sensor Shiu Dhe Drite
•Panorama
•Navi
•Xenon HeadLight
•Interior Light
•Bagazhier Me 6 Cd
•Impiant Muzike FENDER
•DVD , AUX , Karte Memorie
•Pilot Automatic
•Kamera dhe Sensor Parkimi
•Sendilje Elektrike
•Sendilje Me Ngrohje
•Kompjuter Bordi
•Klima
•Disqe Alumini
•ABS , ESP
•Busull Navigimi
•etj ...
•Makina eshte ne gjendje perfekte dhe nuk ka nevoje per asnje lloj sherbimi . Me dogan te paguar gati per targim .
(Tel & WhatsApp)⁣
💶 13.500€ (i diskutueshem)
📍 Durres

Support Ukraine