Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2015' Volkswagen Golf

€13,500
2015' Volkswagen Golf photo #1
2015' Volkswagen Golf photo #2
2015' Volkswagen Golf photo #3
2015' Volkswagen Golf photo #4
2015' Volkswagen Golf photo #5
2015' Volkswagen Golf photo #6
6 photos
Body: Pickup
Age: 9 years
Mileage: 130000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: White

🚘VW GOLF 7 2.0 TDI 137.000 KM 2015 FULL OPTION
📆VITI 2015(16/03/2015)
📌Çmimi 13.500💶

📍𝙑𝙚𝙣𝙙𝙣𝙙𝙤𝙙𝙝𝙟𝙖:SHKODER
🔥E SAPO TARGUAR 👉13/12/2023
🔥SIGURACION 👉 14/12/2024
🔥KONTROLL TEKNIK 👉 14/12/2025
✍️XHAMA TE ERRESUAR ME LICENS PER 5 VITE
📶137.000 KM ME GARANCI 🥇
® KAMBIO AUTOMATIKE 7G DSG
⛽2.0 TDI BLUEMOTION
📉KONSUM i ULET
⚡️URBAN 5.2 L/100 KM
⚡️EXTRA URBAN 4 L/100KM
⚡️KOMBINUAR 4.4 L/100KM
👌DISQE R17 ORIGJINALE VW,100% TE PASTERA
👌GOMA 100% TE REJA
👌VAJ E FILTRA TE SAPO NDERRUAR
⚜️OPSIONET
📌MODE:SPORT,ECO(FIKET E NDIZET NE TRAFIK)NORMAL,ETJ
📌FULL PANORAMA(BAXHO PANORAMIKE XHAMI)
📌FULL TOUCH NAVI(EKRAN TE MADH)
📌 FENERE BIXENON FULL LED
📌 SEDILE ME NGROHJE
📌KAMERA PARKIMI
📌SENSOR PARKIMI
📌VET PARKIM
📌START-STOP
📌AUTO HOLD
📌KOMANDA NE TIMON
📌PASQYRA ME PALOSJE
📌2 CELESA
Ne gjendje prefekte 10/10, nuk ka nevoje per asnje sherbim,e paster si brenda dhe jashte.gatshme per kontroll tek mekaniku juaj i besuar.

  • 069Show phone
  • Lezhe
  • 5 January 2024
Support Ukraine