Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2014' Volkswagen Golf

€16,499
2014' Volkswagen Golf photo #1
2014' Volkswagen Golf photo #2
2014' Volkswagen Golf photo #3
2014' Volkswagen Golf photo #4
2014' Volkswagen Golf photo #5
5 photos
Body: Sedan
Age: 9 years
Mileage: 180000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

PERSHENDETJE , SHES MAKINEN TIME TE SA PO ARDHUR NGA GJERMANIA , MAKINA ESHTE NE GJENDJE TE SHKELQYER MOTORRIKE DHE XHENERIKE , ANA VIZUALE SI E RE ! E PERDORUR VETEM NGA NJE PRONARE DHE CDO SERVIS I KRYER NE KOHEN E DUHUR TE SHOQERUARA ME LIBER SERVISI , DISPONOJ CDO FOTO TE VLERJEDH DHE VIDIO PER TE QENE SA ME KORREKT !!
LEXO DISA NGA OPSIONET E KESAJ MAKINE
MOTORR 2.0 TDI ME 184hp
KAMBIO AUTOMATIK 7G DSG
MARSHA NE TIMON F1
FENER INTELIGENT LING BI XENON
STOPA MBRAPA MATRRIX
SENSOR PARKIMI PARA/MBRAPA 360 “
VETPARKIM I MAKINES AUTOMTIK
DISKTRRONIK PER DISTANCEN ME MJETIN PARA DHE FRENIM AUTOMATIK
NAVIKATOR SISTEM AKTIVE
AUDIO CD USB AUX TEL BLUTUTH
KARIKATOR CD
MUZIKA ME E MIRE DYNAUDIO
TAPICERI GTD LEKUR E PLOTE
NGROHESE SENDILJESH PARA
KLIMA BI ZONE ME EKRAN
START/STOP NEZJE/FIKJE NE SEMAFOR
START/STOP NEZJE/HAPJE MAKINES ME GISHT
XHAMA TE ZI ORIGJINAL
MBYLLJES PASQYRASH
NGROHJE PASQYRASH
XHAMAT ME BUTONA
TIMON GTD ME SH KOMAND
DISQE 18 ME GOMA TE REJA
GQNXHE PER RIMORKIO
MARMITA ME ZHURME ME BUTON
SISTEM FRENIMI HOLD
SISTEM I MAKINES ECO NORMAL SPORT
MBYLLJE PASQYRASH
NGROHJE PASQYRASH
ABS ESP SRS ELEMNT SIGURIE
SISTEM ALARMI KUNDRRA VJEDHJES
DY CELSA POSEDON MAKINA
SISTEM I NDRRICIMIT NE GABINE LED
ANTINEBIO INTELIGJENTE LED
EURO 5 DPF
LIBER SERVISI
SENDILJE MBRAPA ME PALOSJE
JU FALEMINDERIT PER ME SH JU LUTEM TELEFONONI

Support Ukraine