2014' Volkswagen Golf photo #1
2014' Volkswagen Golf photo #2
2014' Volkswagen Golf photo #3
2014' Volkswagen Golf photo #4
2014' Volkswagen Golf photo #5
2014' Volkswagen Golf photo #6
6 photos

2014' Volkswagen Golf

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€10,600
Published 21 June 2024ID: yZZx3P

Information from the owner

Age: 10 years
Mileage: 170000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: White

Seller's comments about 2014' Volkswagen Golf

0684185022
VW GOLF VII 1.6 TDI
VITI 2014
Kambio Automat
Forca Motorike:1.6 TDI Bluemotion
Kilometrat : 172.000
Karburanti:Naftë
Shtese:
Eco ( fiket dhe ndizet ne trafik)
Auto Hold
Sensor Parkimi
Kamer Parkimi
Komanda ne Timon
Cruise Control
Limitor Shpejtesie
Navi i madh full
Radio CD + Aux + Bluetooth + USB
Pasqyrat Elektrike + Palosje LED
| Klima me 2 Zona
Xhama te Zi me leje per 5 vite
i MAKINA ESHTE ME DOKUMETA TE PAGUARA DERI NE MARS 2025 & E GATSHME PER CDO LLOJ PROV’E
Çmimi:10.600 euro i diskutueshem

Support Ukraine