Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2014' Volkswagen Golf

€12,700
2014' Volkswagen Golf photo #1
2014' Volkswagen Golf photo #2
2014' Volkswagen Golf photo #3
2014' Volkswagen Golf photo #4
2014' Volkswagen Golf photo #5
2014' Volkswagen Golf photo #6
6 photos
Age: 10 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: White

✅Volkswagen Golf7 2.0 TDI.
✅Karburanti NAFT
✅ Viti 2014.
✅Kambio AUTOMATIKE
✅ I targuar
✅Kilometra 213000
MOTORR 2.0 NAFTE (SHUM EKONOMIKE)
-STOPA FULL LED
-FENERE KSENA BIKSENA
-SENDILJE ME NGROHJE
-BAXHO XHAMI
-SENSOR PARKIMI PARA DHE PAS
-KLIMA DIGITALE
-TIMON MULTIFUNCTIONAL ME BUTONA
-ECO SYSTEM (FIKET NDIZET NE SEMAFOR)
-SENSOR DRITASH
-SENSOR SHIU
-XHAMA TE ZINJ
-2CELESA
-PASQYRA ME PALOSJE
Makina esht ne gjendje te shkelqyer si xhenerike dhe motorrike full Opsion, Pa Aksident
CMIMI💶12.700 i diskutueshem

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 20 March 2024
Support Ukraine