Bookmark This

2014' Volkswagen Golf

€13,500
Report This Ad!
  • 2014 Volkswagen Golf in Kavaje, Albania
Body: Sedan
Mileage: 120000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: White

Shitet Volkswagen Golf 7 i sapo ardhur me dogane te paguar!Viti 2014–127Mije Km origjinale me liber sherbimi!Makina disponon Sistem start stop fiket ne semafort dhe ndezje START-STOP Tavan panoramik Navigator origjinal me Touch screen Sendile me memorje dhe levizje elektrike Kambio Automatike dhe Tip-Tronic Tapiceri Kamosh shum e paster Drita Bi Xenon (Inteligent light)me vete pozicionim sipas terrenit Sendile me ngrohje Sensore parkimi origjinal Para-Mbrapa Pasqyra me palosje elektrike dhe kur mbyll makinen clima digitale bi zona Pilot Automatik (Cruise Control)Limitator shpejtesie disqe alumini origjinal Xhama te zi ABS (sistem frenimi)ESP (sistem antirreshkitjes)Antifurt origjinal me alarm etj...Makina eshte ne gjendje te perkryer!MUND TE NA VIZITONI EDHE NE FAQEN TONE NE INSTAGRAM “AUTO BEU” FALEMINDERIT Cel: 0698252222 & 0697257078

  • 069Show phone
  • Kavaje
  • 1 February 2021