Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2014' Volkswagen Golf

€11,800
2014' Volkswagen Golf photo #1
2014' Volkswagen Golf photo #2
2014' Volkswagen Golf photo #3
2014' Volkswagen Golf photo #4
2014' Volkswagen Golf photo #5
2014' Volkswagen Golf photo #6
6 photos
Age: 10 years
Mileage: 170000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Brown

Shitet VW golf 7 viti 2014🍀2.0 nafte automat versioni full makina eshte ne gjendje shum te mire motorrike po ashtu dhe xhenerike ska nevoj per asnje sherbim 173.000 km origjinale me te drejte kontrolli ✅ 11.800€ i diskutushem WhatsApp

Support Ukraine