Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2014' Volkswagen Golf

€15,500
2014' Volkswagen Golf photo #1
2014' Volkswagen Golf photo #2
2014' Volkswagen Golf photo #3
2014' Volkswagen Golf photo #4
2014' Volkswagen Golf photo #5
2014' Volkswagen Golf photo #6
6 photos
Body: Pickup
Age: 10 years
Mileage: 170000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

GOLF 7 GTD FULL OPTION 🇧🇪
-179.000KM ( TE ÇERTEFIKUARA )
-STAR STOP
-KEY LESS ( HAPJA ME GISHT PA CELS)
-SENDILJE ME NGROHJE
-TREKENDESH NE PASQYR
-5 DRIVE MODE ( NORMAL , COMFORT , ECO , SPORT ,DYNAMIC)
-VITI 2014
-LANE ASSIST
-TIMON MULTIFUNKSIONAL ME KOMANDA
-F1 NE TIMON
-KLIMATRONIK 2 SEZONALE
-SENSOR SHIU
-SENZOR PARKIMI PARA MBRAPA +KAMER
-AMBIENT LIGHT FABRIKISHT
-PASQYRA PLATINIUM
-AUTO HOLD
-PASQYRE ELEKTRIKE + ME NXEMJE + ME PALOSJE + DRITA NE PASQYRE
-LIBER SHERBIMESH
-LED ADAPTIVE PARA-MBRAPA etj etj
-DHE SHUM OPSIONE TE TJERA
-MUNDESI NDERRIMI
-VETURA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE E SAPO ARDHUR NGA BELGJIKA 🇧🇪
-ÇMIMI 15500€ I DISKUTUESHEM

Support Ukraine