Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2013' Volkswagen Golf

€11,500
5 photos
Age: 9 years
Mileage: 170000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

VW Golf 7 1.6 TDI Eco , Viti Prodhimit 2013 , letra te paguara per 1 vit siguracion mini kasko kualidim per 2 vite , xhama te zinj me leje, 175000 kilometra origjinale me te drejte kontrolli ku te doni ,makina fiket ne semafor , sallon cope + KAMOSH , hapje mbyllje qendrore , , cd player , klima tronik , sensor dritash , sensor shiu , ,disqe alumini , TEL , AUX , komando ne timon , kompjuter bordi , pilot automatic , ne gjendje perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike.. Cmimi 11800 i diskutushem

  • 069Show phone
  • Kavaje
  • 15 August 2022
Support Ukraine