Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2013' Volkswagen Golf

€11,800
2013' Volkswagen Golf photo #1
2013' Volkswagen Golf photo #2
2013' Volkswagen Golf photo #3
2013' Volkswagen Golf photo #4
2013' Volkswagen Golf photo #5
2013' Volkswagen Golf photo #6
6 photos
Body: Pickup
Age: 10 years
Mileage: 180000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

GOLF 7 1.6 NAFT 2013 SUPER GJENDJE
CMIMI: 11.800€ I DISKUTUSHEM
TEL: 0683139124
GERMAN EDITION🇩🇪
180.000 KILOMETRA ORIGJINALE (ME GARANCI)
NAVI I MADH
1.6 NAFT
VITI 2013
KAMBIO AUTOMATIKE DSG 7G
TIMON ME NGROHJE
SEDILJE ME NGROHJE
SEDILJE ELEKTRIKE
XHAMA TE ZINJ ME LEJE
NGJYRA GRI
SENSOR PARKIMI
GOMAT AKULL TE REJA
DISQE ALUMINI
PASQYRAT ME MBYLLJE
FENERA/STOPA LED
ME DOGAN TE PAGUAR
E TARGUAR
ME LETRA TE PAGUARA
KONDICIONER/KLIMA
TAPICERIA SHUM E PASTER
SENSOR SHIU DHE DRITASH
PILOT AUTOMATIK
TIMONI ME NGRITJE+ULJE
SISTEM MBYLLJE QENDRORE TE INTEGRUAR
4 XHAMAT ELEKTRIK
AIRBAG(SRS)
ESP
KOMANDA NE TIMON
BLUETOOTH/AUX/SD CARD
E GATSHME PER CDO LLOJ PROVE

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 15 November 2023
Support Ukraine