Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2012' Volkswagen Golf

€7,700
2012' Volkswagen Golf photo #1
2012' Volkswagen Golf photo #2
2012' Volkswagen Golf photo #3
2012' Volkswagen Golf photo #4
2012' Volkswagen Golf photo #5
2012' Volkswagen Golf photo #6
6 photos
Age: 11 years
Mileage: 160000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Blue

Shitet Golf 6 2.0 TDI.
Viti 2012. Kambio Automatike.
Me dogane te paguar.
160-170 mij km.
Sensor parkimi para dhe mbrapa.
Me baxho.
Kamer parkimi.
Xhama te zinj.
Sinjale GTD.
Park assist.
Pasqyra elektrike me palosje.
Sendile me ngrohje.
Limitator shpejtsie.
Drita auto.
Kamera regjistrimi.
Kasetofon android.
Makina eshte ne gjendje shume te mire e gatshme per cdo prov dhe kontroll.

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 14 December 2023
Support Ukraine