Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2012' Volkswagen Golf

€7,300
2012' Volkswagen Golf photo #1
2012' Volkswagen Golf photo #2
2012' Volkswagen Golf photo #3
2012' Volkswagen Golf photo #4
2012' Volkswagen Golf photo #5
2012' Volkswagen Golf photo #6
6 photos
Age: 12 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: White

⚜️VW Golf 6 2.0 TDI AUTOMATIKE ME TARGA⚜️
♦️Vit prodhimi 2012
♦️208 mije km
♦️Kamio automatike
♦️Motorr 2.0 nafte
♦️Baxho xhami
♦️Sedile me ngrohje
♦️Tapiceri lekure shume e bukur
♦️Navi bluetooth aux
♦️Disqe alumini me goma ne gjendje shume te mire
♦️Letra te paguara per 2 vite
♦️Xhama te zinj me leje per 5 vite
🔈Vaj, filtra dhe sherbime te spobera
🔈Makina eshte e gatshme per cdo lloj prove!
❗7300 EURO❗

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 1 April 2024
Support Ukraine