Report This Ad!
Bookmark This

2012' Volkswagen Golf

€9,300
  • 2012 Volkswagen Golf in Tirane, Albania
  • 2012 Volkswagen Golf in Tirane, Albania - 2
  • 2012 Volkswagen Golf in Tirane, Albania - 3
  • 2012 Volkswagen Golf in Tirane, Albania - 4
  • 2012 Volkswagen Golf in Tirane, Albania - 5
Body: Sedan
Mileage: 144000 km
Displacement: 2000 cc
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Golf 6 viti 2012 look GTI, full option, automat, 2.0 TDI, navi, 9300 euro\r\n\r\nShitet W Golf 6 look GTI, viti 2012, full option, automat, 2.0 TDI, 5 porta, ngjyrë gri-shumë i bukur, 144.000 km origjinale, kompjuter bordi, klima, navigator me ekran të madh me touch, limitator shpejtësie, 10 airbag, baxha, xhama elektrike të zinj, pasqyra elektrike me palosje, sensorë parkimi para-prapa, kamer regjistrimi, tapiceri lekure e zeze, sedilje me ngrohje, fenerë Xenon, larese feneresh, disqe origjinale çerkin lega 18", goma 90%, në gjendje perfekte motorrike-xhenerike, sensor drite dhe shiu, dy pulte, me doganë, i sapoardhur. Cmimi : 9300 Euro i padiskutueshëm.

  • 067Show phone
  • albano
  • Tirane
  • 2 October 2021