Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2012' Volkswagen Golf

€8,200
2012' Volkswagen Golf photo #1
2012' Volkswagen Golf photo #2
2012' Volkswagen Golf photo #3
2012' Volkswagen Golf photo #4
2012' Volkswagen Golf photo #5
2012' Volkswagen Golf photo #6
6 photos
Body: Pickup
Age: 12 years
Mileage: 160000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

📍Golf 6 motorr 2.0 TDI
📍LOOK R-LINE
📍Viti 02.2012
📍Kilometra 165.784
📍Kambio automat
📍Pasqyra me palosje
📍Sedilje me ngrohje
📍Sensor parkimi para + mbrapa
📍Vetparkim
📍Baxha
📍Pilot automatik
📍Sensor shiu
📍Xhama elektrik
📍Dual klima
📍Goma te reja 100%
🚨Cmimi 8200€ ( i diskutushem)
Makina eshte ne gjendje perfekte me dogane te paguar dhe nuk ka nevoje per asnje lloje sherbimi
🚨Kilometrat e makines jane te verifikuara tek Volkswagen ✅
..

  • 069Show phone
  • Durres
  • 4 January 2024
Support Ukraine