Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2012' Volkswagen Golf

€6,700
2012' Volkswagen Golf photo #1
2012' Volkswagen Golf photo #2
2012' Volkswagen Golf photo #3
2012' Volkswagen Golf photo #4
2012' Volkswagen Golf photo #5
2012' Volkswagen Golf photo #6
6 photos
Age: 12 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Shitet makina vw Golf 6 i vitit 2012 motorr 1.6 nafte me kambio automatike FULL OPSIONE start stop fiket ne semafor sedilje me ngrohje kasetofon me ekran sensore parkimi e tjere makina eshte e paster brenda dhe jashte sherbime te bera nuk ka nevoj per asgje per me shume

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 21 March 2024
Support Ukraine