Bookmark This

2011' Volkswagen Golf

€5,800
Report This Ad!
2011 Volkswagen Golf in Tirane, Albania
Body: Sedan
Mileage: 200000 km
Fuel: LPG
Transmission: Manual
Exterior color: Black

Vw Golf 6 , motorr 1.6 Benzin+Gaz, motorr 1.6 i thjesht 100% Gaz, super impiant cilsor direkte nga fabrika, super punim,viti dhjetor 2010, dal n qarkullim 2011, ka nje konsum Te pa perfillshem ekonomie, Teper e shpejte, kamio manuale me 5+1 marsha , ngjyre shume e bukur e zeze perle, 201.000 km ORIGJINALE, mund ta verifikoni ku te deshironi, e sapo ardhur nga jashte, eshte super komode :disqe alumin 16 te me 4 goma 90% te reja, komanda ne timon, fener kristal, dritat kthehen me ane te kthesave, sensor shiu, Esp, Abs, 10 airbag, 5 porta, Sallon super i mbajtur kamosh shume komode dhe e bukur per te gjitha stinet, sendilje me palosje, 4 xhama elektrik, xhama te zinj, pasqyra elektrike dhe me tharje, board kompjuteri, pilot automatik, kondicioner clima dual zone, kasetofon origjinal, bllok muzike super audio origjinale, radio, cd,,usb,aux.. Cdo gje te makina eshte funksionale, Makina eshte super Super gjendje,Makina i jane bere te gjitha sherbimet ne ne itali, ferrotat e reja, cdo gomine poshte e ka te re, Euro 5, makina e sapo ardhur. Gjith kohes e mbajtur ne garazhd. Makina eshte super akull e paster nga te gjitha drejtimet eshte pothuajse pa asnje gervishtje, ne gjendje perfekte nga ana mekanike, motorrike dhe vizuale, eshte makine e mbajtur per merak, mund ta kontrollini ku te deshironi. Makina eshte e pajisur me dogane te paguar e gatshme per targa!!! Vetem telefonata seriozeee !!! 6400€Cmimi i diskutueshem!!! Cel: 0694232639 .. cel:0676003111

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 17 May 2021