Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2011' Volkswagen Golf

€7,950
2011' Volkswagen Golf photo #1
2011' Volkswagen Golf photo #2
2011' Volkswagen Golf photo #3
2011' Volkswagen Golf photo #4
2011' Volkswagen Golf photo #5
2011' Volkswagen Golf photo #6
6 photos
Age: 12 years
Mileage: 170000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

golf 6 automat 1.6 tdi bluemotion
kambio DSG 7G
Radio/Cd me touch origjinale bluetooth aux me 6 cd
start/stop
sensorë parkimi te fabrikës
sedilje lëkurë me ngrohje
goma të reja shërbimet të gjitha të bëra
sh e pastër si nga jashtë dhe brenda
makina është akull fare si e re
sapo hyrë në shqipëri e sapo targuar për herë të parë letrat të prera për një vit kualidim për 2 vjet
170 mij km origjinale
çmimi i diskutueshëm
mundsi ndërrimi me c180 të njëjtit vit ose më të ri +diferencën nga ana ime
shitet për arsye se do marr makinë më të madhe

  • 069Show phone
  • Sarande
  • 1 November 2023
Support Ukraine