Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2011' Volkswagen Golf

€8,500
2011' Volkswagen Golf photo #1
2011' Volkswagen Golf photo #2
2011' Volkswagen Golf photo #3
2011' Volkswagen Golf photo #4
2011' Volkswagen Golf photo #5
2011' Volkswagen Golf photo #6
6 photos
Age: 12 years
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: White

Golf 6 viti 2011 naft 1.6 Automat sa po ka ardhur esht me dogan te paguar esht super full full me ekstrat opsionet te gjitha navi madh kamer pasqyrat me palosje sensor parkimi perpara dhe mbrapa feneret me larje drita inteligjente ndezje me star stop vet parkim ndezje fikje ne semafor sendiljet me ngroje cmimi 8500 euro okazion okazion ju lutem kontakt serioz flm

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 10 December 2023
Support Ukraine