Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2011' Volkswagen Golf

€9,500
6 photos
Age: 12 years
Mileage: 190000 km
Fuel: LPG
Transmission: Automatic

Golf GTI fabrike benzin+gaz.
Impjanti Romano me 3 vite garanci.
Viti 2011.
Kambio automatike.
Sedile lekure me ngrohje, fryrje/ shfryrje.
Pilot automatik.
Kseno/bikseno qe shkojne sipas kthesave.
Timon multifunksional.
Sensor dritash, sensor shiu.
Feneret mbrapa me led.
Ambient light aftermarket.
F1 ne timon.
3 opsione, Comfort, Normal dhe Sport per amortizatoret dhe timonin.
209 mij KM me garanci dhe liber sherbimesh.
Makina ka ardh nga Zvicra dhe ka 1 vit e gjysem ne Shqipri.
Gjendja perfekte.
Cmimi 9500 € i disk.

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 4 February 2023
Support Ukraine