Bookmark This

2011' Volkswagen Golf

€8,800
Report This Ad!
  • 2011 Volkswagen Golf in Tirane, Albania
Body: Hatchback
Mileage: 110000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Shitet Golf 6, viti 2011, kambio automatike+ndërrim marshi në timon, 2.0 TDI, 5 porta, ngjyrë gri metalizato-shumë i bukur, kompjuter bordi, klima, navigator me ekran të madh me touch dhe kamer parkimi, limitator shpejtësie, 10 airbag, xhama-pasqyra elektrike, 119.000 km origjinale, xhama te erret origjinale, sensorë parkimi prapa, sensor drite dhe shiu, stopat prapa Led, tapiceri kamoshi, disqe origjinale çerkin lega 17" me goma të reja Pirelli 100%, në gjendje perfekte motorrike-xhenerike, ekonomike, dy çelësa, me doganë, i sapoardhur. Cmimi : 8800 Euro i padiskutueshëm. Cel. 0673894604.

  • 067Show phone
  • Tirane
  • 25 October 2020