Bookmark This

2011' Volkswagen Golf

€8,500
Report This Ad!
  • 2011 Volkswagen Golf in Tirane, Albania
Body: Hatchback
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: White

Kambio automatike,kondicioner,airbag,abs,esp,navi,pilot automatik,xhama elektirk,te zinj origjinal,pasqyra elektrike,tapiceri te paster,hapje mbyllje qendrore,sensor drite ,sensor shiu,disqe alumini dhe goma 80%,gjendje perfekte estetike xhenerike dhe motorrike...makina eshte e gatshme per cdo lloj prove dhe km mund ti kontrolloni ne servisin tuaj te besuar.mundesi ndrrimi me makin me vlere me te madhe ose me te vogel.

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 28 February 2021