Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2011' Volkswagen Golf

€7,600
2011' Volkswagen Golf photo #1
2011' Volkswagen Golf photo #2
2011' Volkswagen Golf photo #3
2011' Volkswagen Golf photo #4
2011' Volkswagen Golf photo #5
2011' Volkswagen Golf photo #6
6 photos
Age: 13 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Golf 6 i ardhur nga Franca
Viti 2011
Motorr 1.6 nafte
Cambio Automatike DSG 7 marshe
Sensore parkimi para mbrapa
Navigator
Start/stop fiket ne trafik
Komanda ne timon
Pasqyra me palosje dhe ngrohje
Sensore dritash
Sensore shiu
Klima me dy zona
Xhama elektrik
223.000 km
Me dogan te paguar
Cmimi 7600€

  • 067Show phone
  • Durres
  • 26 January 2024
Support Ukraine