Report This Ad!
Bookmark This

2011' Volkswagen Golf

€8,500
2011 Volkswagen Golf in Tirane, Albania
Body: Sedan
Mileage: 160000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Shitet Golf6 gti fabrike 2.0 benzi automat 300 hp super e shpejt dhe ekonomike full opsion me vetparkim kamera parkingu dhe sensor para mbrapa pilot automatik marshe me timon serdile elektrike me fryrje dhe ngrohje baxho xhami disje te gti original me goma te reja me naivi Bluetooth aux bagazhier 6cd bixenon key les ndizet me celsin ne xhep si dhe hapje mbyllje me touch cdo gjo funksionale flm ose ndrrohet plus diferencen nga ana juaj flm

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 9 September 2021