Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2010' Volkswagen Golf

€8,300
2010' Volkswagen Golf photo #1
2010' Volkswagen Golf photo #2
2010' Volkswagen Golf photo #3
2010' Volkswagen Golf photo #4
2010' Volkswagen Golf photo #5
2010' Volkswagen Golf photo #6
6 photos
Age: 13 years
Mileage: 15000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Golf 6 GTI Fabrike
•Viti 11/2010
•Prodhim Europe
•Automat
•2.0TSI Benzine
•4 Goma Pirelli te vena para 1 jave
•178 mij km origjinale
•Marmida me zhurme
•Xhama te zinj me leje
•letra per 1 vit
Makina eshte ne gjendje perfekte estetike dhe motorrike. Gati per cdo lloj prove.
Cmimi 8.300€
Makina ndodhet ne Shkoder

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 29 August 2023
Support Ukraine