2010' Volkswagen Golf photo #1
2010' Volkswagen Golf photo #2
2010' Volkswagen Golf photo #3
2010' Volkswagen Golf photo #4
2010' Volkswagen Golf photo #5
2010' Volkswagen Golf photo #6
6 photos

2010' Volkswagen Golf

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€6,500
Published 21 August 2023ID: 5R09YF
Expired
10 months, 3 weeks ago

Information from the owner

Age: 13 years
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Black

Seller's comments about 2010' Volkswagen Golf

🔹VW Golf 6(Europe)
🔹1.6 TDI Nafte
🔹Viti 2010(Dhjetor 2009)
🔹195.000 km me liber sherbimesh
🔹Kambio Manuale
🔹Sensor Parkimi/Komanda ne Timon
🔹Klima Bi-Zona/Sallon Kamosh
🔹Pilot Automatik/Bluetooth/Aux
🔹Xhama te zinj/Goma 90%
⚠️Disponojm foto te makines ne momentin e blerjes⚠️
🔹Dogane e paguar e sapoardhur nga Italia
🔹Makina eshte ne gjendje perfekte
🔹Gati per targa dhe cdo kontrroll

6500 euro i diskutushem nga afer

Support Ukraine