Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2009' Volkswagen Golf

€8,200
2009' Volkswagen Golf photo #1
2009' Volkswagen Golf photo #2
2009' Volkswagen Golf photo #3
2009' Volkswagen Golf photo #4
2009' Volkswagen Golf photo #5
2009' Volkswagen Golf photo #6
6 photos
Age: 14 years
Mileage: 170000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: White

Shitet golf 6 motorr 2.0 nafte automatik në gjendje perfekte si motorike ashtu dhe xhenerike makina eshte e importuar nga Italia jo makin koreje makina eshte targuar me siguracion dhe taksa te paguara kolaudim per 2 vjet

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 24 October 2023
Support Ukraine