Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2009' Volkswagen Golf

€7,400
6 photos
Age: 14 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Blue

VW GOLF 6 2.0Tdi HIGHLINE
2.0TDI
AUTOMAT DSG
STOPA MATRIX MODEL GTD
SENSOR PARKIMI PARA DHE MBRAPA
KOMANDO NE TIMON
F1 +/- NE TIMON
PALOSJE PASQYRASH+DRIT POSHTE
XHAMA TE ZINJ ORGJINAL
SISTEM ALARMI
2 CELSA
HISTORIK KM QE NGA 2009 ME CARPASS
CERTIFIKAT TÜV(KUALIDIM BELG QE VERTETON KM)
MAKINA SAPO KA ARDHUR ME DOGANE TE PAGUAR TVSH.TE GJITHA SHERBIMET E BERA.SHUME E PASTER SI BRENDA DHE JASHTE. SUPER GJENDJE MOTORRIKE ,XHENERIKE DHE ESTETIKE
MUNDESI KONTROLLI TEK MEKANIKU JUAJ I BESUAR.
CMIMI I DISKUTUSHEM
MUNDESI NDERRIMI

  • 069Show phone
  • Elbasan
  • 21 February 2023
Support Ukraine