2009' Volkswagen Golf photo #1
2009' Volkswagen Golf photo #2
2009' Volkswagen Golf photo #3
2009' Volkswagen Golf photo #4
2009' Volkswagen Golf photo #5
2009' Volkswagen Golf photo #6
6 photos

2009' Volkswagen Golf

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€3,900
Published 1 July 2024ID: fBo6uK

Information from the owner

Age: 15 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Grey

Seller's comments about 2009' Volkswagen Golf

🇨🇭🇨🇭Golf 5 i sapo ardhur nga 🇨🇭Zvicra🇨🇭makina kto opsione. Viti 2009 .1.9 nafte motorri ri blue motion 212 mije km origjinale xhama te zi origjinal sendile me ngroje xhama eletrik pasqyra eletrike+rezistenc pilot automat cd+aux+radio bord kompjuter kondiconer clima komanda ne timon 6 marshe+R goma te reja continetal ganxhe rimorke larse fenerash makina esht shum e paster dhe mirmbajtur cel .3900€

Support Ukraine