Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2009' Volkswagen Golf

€6,050
2009' Volkswagen Golf photo #1
2009' Volkswagen Golf photo #2
2009' Volkswagen Golf photo #3
2009' Volkswagen Golf photo #4
2009' Volkswagen Golf photo #5
2009' Volkswagen Golf photo #6
6 photos
Age: 14 years
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Grey

Volkswagen golf 6 me nafte 2.0, me 190.000 km, ngjyra gri metalizato, viti 2009, kondicioner radio cd, dy celesa me pult, kater xhamat dhe pasqyrat elektrike, kamio manuale. Makina ne gjendje shume te mire teknike dhe cdo gje funksionale me sherbime te kryera. E sapo ardhur nga Italia dhe e targuar. Taksa siguracione te paguara per 1 vit dhe kolaudim per 2 vjet. Cmimi 6050 €uro me letra te paguara.

  • 069Show phone
  • Vlore
  • 5 September 2023
Support Ukraine