Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2009' Volkswagen Golf

€7,300
6 photos
Expired
3 months ago
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Shitet Golf 6 2.0 nafte Kambjo automatike DSG 6G Full Option vitprodhim 12.2009 i ardhur nga Gjermania me 191.000km, targimi i pare me dokumenta te rregullta deri ne korrik 2022 dhe Kolaudim korrik 2023.