Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2009' Volkswagen Golf

€6,800
2009' Volkswagen Golf photo #1
2009' Volkswagen Golf photo #2
2009' Volkswagen Golf photo #3
2009' Volkswagen Golf photo #4
2009' Volkswagen Golf photo #5
2009' Volkswagen Golf photo #6
6 photos
Body: Pickup
Age: 14 years
Mileage: 170000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

🏆SHITET🏆
🚙- Golf 6📅-2009
⚙️- 172.000 KM
⛽️-2.0 Naft
🕹-Automatike
🎬-Me dogane te paguar
➡️Cmimi:6800 Euro

‼️@auto.troplini
📌-Lagja 14 Shkozet/Durres Posta Nishtulles
❌MAKINA ESHT ARDHUR NGA GJERMANIA🇩🇪🇩🇪🇩🇪❌
➡️Makina esht ne gjendje perfekte xhenerike dhe motorrike
➡️Kamio Automatike
➡️‼️Me 172.000 KM ORIGJINALE ‼️
➡️Look GT
➡️Viti 2009
➡️Motorr 2.0 Naft
➡️ 4 Xhama elektrik
➡️Pasqyra elektrike
➡️Sensor parkimi
➡️Tapiceri te zeze
➡️Tapiceri shum te paster
➡️Sensor shiu
➡️Sendile me ngrohje
➡️Drita automatike
➡️Limitator
➡️Goma ne gjendje te mir
➡️Ekran te madh,Radio,Cd,Aux,USB,NAVI
➡️Klima tronik
➡️Gati per cdo lloj prove
@auto.troplini

  • 069Show phone
  • Durres
  • 21 December 2023
Support Ukraine